71 322 20 68, 71 322 76 82 skiba@skiba.edu.pl

PROGRAM
IV OGÓLNOPOLSKI TURNIEJU TAŃCA NOWOCZESNEGO I WSPÓŁCZESNEGO
SKIBA DANCE 2017
03.06.2017

PROWADZĄCY Ewa Butrym i Łukasz Rzeźnik

1. 8.30 – 9.30 Rozpoczęcie próby parkietu

2. 10.00 Rozpoczęcie Turnieju Tańca Nowoczesnego i Współczesnego SKIBA DANCE 2017

3. Prezentacje – Mini Formacje ZESPOŁY TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO, pow. 15–30 lat,

a. Mini formacja z MDK Fabryczna – Wrocław, tytuł prezentacji „Gest Wolności” Choreograf Karolina Bodziony, (6 os.) Garderoba Pracownia Plastyczna (czas 2.45)
b. Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej – Warszawa, mini formacja Teatr Tańca Tilt Choreograf Marta Domagała-Witkowska. (5 os.) Garderoba s. 13. (czas 6,00)
c. Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 – Zabrze, mini formacja MAK I, tytuł prezentacji „W drodze” Choreograf Małgorzata Makowska. (5 os.) Garderoba s. Klub. (czas 4,30)
d. Bielskie Centrum Kultury – Bielsko-Biała, mini formacja Grupa J, tytuł prezentacji „Gdy nadejdzie czas” Choreograf Aleksandra Komarnicka-Drużbicz (5 os.) Garderoba s. Zielona latarnia (czas 4,00)
e. PWST – Wrocław, mini formacja R III B2, tytuł prezentacji „Mój mały świat” Choreograf Zbigniew Karbowski. (7 os.) Garderoba s. 21. (czas 2,30)
f. Mini Formacja „ARYTMIA” – Wrocław tytuł prezentacji „Polowanie” Choreograf Monika Mączka-Gąsior (8 os.) Garderoba s. Szatnia przy sali Gim. (czas 4,00)
g. Coco Dance Center mini formacja PROJECTownia, Choreograf Andrzej Rolski, ( 6 os.) Garderoba s. 21. (czas. 3,00)
h. Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej – Warszawa, mini formacja Teatr Tańca Tilt, tytuł prezentacji „Sen” Choreograf Marta Domagała-Witkowska. (5 os.) Garderoba s. 13. (czas 3,45)

4. Prezentacje – Formacje ZESPOŁY TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO, 15–30 lat,

a. Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 – Zabrze, formacja MAK III, tytuł prezentacji „Punkt wyjścia” Choreograf Agnieszka Gębka. (12 os.) Garderoba s. Klub. (czas 3.00)
b. PWST – Wrocław, formacja Rok III A2, tytuł prezentacji „Gniew” Choreograf Z. Karbowski. (10 os.) Garderoba s. 21. (czas 2,00)
c. Coco Dance Center mini formacja PROJECTownia, Choreograf Andrzej Rolski, (10 os.) Garderoba s. 21. (czas. 3,00)
d. Zespół Taneczny 3 Dance – Wrocław, formacja 3Dance tytuł prezentacji „Wiatr” Choreograf A. Karbowska. (14 os.) Garderoba s. 21. (czas 3,00)
e. Formacja z MDK Fabryczna – Wrocław, Choreograf Karolina Bodziony, (8 os.) Garderoba Pracownia Plastyczna (czas 2.45)
f. Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej – Warszawa, formacja Teatr Tańca Tilt tytuł prezentacji „Niepewność” Choreograf Marta Domagała-Witkowska. (10 os.) Garderoba s. 13. (czas 3,58)
g. Stowarzyszenie kulturalne Gwiazda – Ostrów Wielkopolski formacja Grupa Baletowa „Gwiazda”, tytuł prezentacji „Human” Choreograf Patrycja Stendera, ( 8 os.) Garderoba s. 11. (czas. 3,02)

5. Prezentacje – Mini Formacje HIP HOP, pow. 15–30 lat,

a. Mini Formacja „Po Prostu” Choreograf Kamil Bytner. (3 os.) Garderoba s. 21 (czas 2.00)
b. Coco Dance Center, mini formacja DETAL, Choreograf Dariusz Mrowiec, (6 os.) Garderoba s. 21. (czas. 2,30)

6. Prezentacje – Formacje HIP HOP, pow. 1530 lat,

a. Zespół Taneczny 3 Dance, formacja 3Dance Choreograf Zbigniew Karbowski. (13 os.) Garderoba s. 21. (czas 2,30)
b. PWST – Wrocław, formacja R I Grupa B2 tytuł prezentacji „Stepdown” Choreograf Z. Karbowski. (10 os.) Garderoba s. 21. (czas 2.00)
c. Tito Dance Studio – Mysłowice, formacja No Gravitation, Choreograf Rafał Kryla. (12 os.) Garderoba s. 1 (czas 4.30)
d. PWST – Wrocław, formacja R I Grupa A2 tytuł prezentacji „Pogrom” Choreograf Z. Karbowski. (10 os.) Garderoba s. 21. (czas 2.00)
e. Coco Dance Center, mini formacja DETAL, Choreograf Dariusz Mrowiec, (13 os.) Garderoba s. 21. (czas. 2,30)

7. Prezentacje – Mini Formacje DISCO DANCE, 15–30 lat,

a. Ośrodek Kultury – Niemodlin, formacja RYTMIX2, tytuł prezentacji „DiscoGirl” Choreograf Karolina Micuń, (7 os.) Garderoba s. 24 (czas 2,30)
b. Dom Kultury – Karsin, mini formacja Paradise Karsin, Choreograf Iwona Laska, (7 os.) Garderoba s. 11. (czas 2,00)

8. Rozdanie nagród.

9. Przerwa od 12.00 do 12.30

10. Rozpoczęcie II części turnieju – 12.30

11. Prezentacje – Mini Formacje SHOW DANCE, 15–30 lat,

a. Dom Kultury – Karsin, mini formacja Paradise Karsin, tytuł prezentacji „Policjantki” Choreograf Iwona Laska. (7 os.) Garderoba s. 11. (czas 2,30)
b. J&D Studio Tańca, formacja Connected Skład, Choreograf Justyna Mańkiewicz-Ilori i Katarzyna Bator – Sromek (4 os.) Garderoba s. Klub (czas 3,47)

12. Prezentacje – Formacje SHOW DANCE, 15–30 lat,

a. PWST – Wrocław, formacja R II Grupa A2 i B2 tytuł prezentacji „Bollywood” Choreograf Z. Karbowski. (16 os.) Garderoba s. 21. (czas 2.00)
b. Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej – Warszawa formacja Teatr Tańca Tilt, tytuł prezentacji „Shake it Off” Choreograf Marta Domagała-Witkowska, (12 os.) Garderoba s. 13 (czas. 4,01)
c. PWST – Wrocław, formacja R II Grupa A2 i B2 tytuł prezentacji „Kalinka” Choreograf Z. Karbowski. (15 os.) Garderoba s. 21. (czas 2.30)

13. Prezentacje – Formacje SHOW DANCE, POW. 30 lat,

a. J&D Studio Tańca – Wrocław, formacja J&D Fajny Skład, tytuł prezentacji „Zabawa” Choreograf Justyna Mańkiewicz-Ilori. (10 os.) Garderoba s. Klub (czas 3,47)
b. Zespół Taneczny 3 Dance, formacja 3Dance tytuł prezentacji „Sekretarki” Choreograf Agnieszka Karbowska. (12 os.) Garderoba s. 21. (czas 3,30)
c. Scorpion Dancce Team, formacja Scorpion, Choreograf Magdalena Kolman. (18 os.) Garderoba s. 1. (czas 4.00)

14. Prezentacje – Mini Formacje INNE FORMY TAŃCA, 15–30 lat,

a. Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej – Warszawa, mini formacja Teatr Tańca Tilt, tytuł prezentacji „Tell your heart to beat again” Choreograf Marta Domagała-Witkowska. (3 os.) Garderoba s. 13. (czas 3,54)
b. Szkoła Tańca AN NAJMA, mini formacja „Faizak”, tytuł prezentacji „Oriental” Choreograf Weronika Dembowy (6 os.) Garderoba s. Pracownia Plastyczna. (czas 3,09)
c. Cubana Poledance Studio – Bielsko Biała, mini formacja „Scubane polfiterki”, tytuł prezentacji „Na szczyt” Choreografia Katarzyna Bator-Sromek i Gabriela Walusiak (4 os.) Garderoba s. Klub (czas 3,00)
d. Mini Formacja „ARYTMIA”, tytuł prezentacji „Czarno-Białe” Choreograf Monika Mączka-Gąsior (7 os.) Garderoba s. Szatnia przy sali Gim. (czas 3,00)
e. Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej – Warszawa mini formacja Teatr Tańca Tilt, tytuł prezentacji „List” Choreograf Marta Domagała-Witkowska, (4 os.) Garderoba s. 13. (czas. 3,58)
f. Szkoła Tańca AN NAJMA, mini formacja „Al.ARD”, tytuł prezentacji „Fujiyama Mama” Choreograf Karolina Zarębska (6 os.) Garderoba s. Pracownia Plastyczna. (czas 2,19)

15. Prezentacje – Formacje INNE FORMY TAŃCA, pow. 15–30 lat,

a. PWST – Wrocław, formacja R III Grupa B2 tytuł prezentacji „American Smooth – Painting” Choreograf Z. Karbowski. (8 os.) Garderoba s. 21. (czas 2,00)
b. Coco Dance Center, formacja DETAL, Choreograf Dariusz Mrowiec, (15 os.) Garderoba s. 21. (czas. 2,30)
c. PWST – Wrocław, formacja R III Grupa A2 tytuł prezentacji „American Smooth – She is the One” Choreograf Z. Karbowski. (8 os.) Garderoba s. 21. (czas 2,00)
d. Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej – Warszawa formacja Teatr Tańca Tilt, tytuł prezentacji „Decyzja” Choreograf Marta Domagała-Witkowska, ( 10 os.) Garderoba s. 13. (czas. 3,16)
e. PWST – Wrocław, formacja R II Grupa A2 & B2 tytuł prezentacji „Jive” Choreograf Z. Karbowski. (15 os.) Garderoba s. 21. (czas 3,00)
f. MDK Krzyki – Wrocław, formacja Twister, tytuł prezentacji „Dar Życia”, Choreografia Paweł Kokowski, Garderoba s. 24. (czas 4,00)
g. Stołeczne Centrum Edukacji Kulturalnej – Warszawa formacja Teatr Tańca Tilt, tytuł prezentacji „Niebezpieczeństwo” Choreograf Marta Domagała-Witkowska, ( 11 os.) Garderoba s. 13. (czas. 3,25)
h. PWST – Wrocław, formacja R I, II, III tytuł prezentacji „Finał” Choreograf Z. Karbowski. (50 os.) Garderoba s. 21. (czas 2,00)

16. Prezentacje – Formacje INNE FORMY TAŃCA, pow. 30 lat,

a. Szkoła Tańca Prestiż – Oświęcim, formacja Mamma Mia, Choreograf Klaudia Barcik. (18 os.) Garderoba s. Zielona Latarnia (czas 4.00)
b. J&D Studio Tańca – Wrocław, formacja J&D Fajny Skład, tytuł prezentacji „Alddaf” Choreograf Justyna Mańkiewicz-Ilori. (10 os.) Garderoba s. Klub. (czas 3,40)
c. Dom Kultury – Karsin, formacja Paradise Karsin, tytuł prezentacji „Armia” Choreograf Iwona Laska. (18 os.) Garderoba s. 11. (czas 3,10)

17. Rozdanie pucharów i dyplomów.

Facebook
YouTube
Instagram