O NAS

Policealne Studium Animatorów Kultury „SKiBA” we Wrocławiu to humanistyczno-artystyczna, dwuletnia, policealna szkoła zawodowa. Prowadzimy kształcenie w trybie stacjonarnym i zaocznym w unikalnych zawodach artystycznych. Na bazie tradycji stawiamy na nowoczesność i odważnie patrzymy w przyszłość.

Jeśli jesteś artystyczną duszą, lubisz pracować z ludźmi i chcesz się rozwijać – SKiBA jest idealną szkołą dla Ciebie! Nie będziesz się u Nas nudzić, bo stawiamy przede wszystkim na działanie.

Poznało nas już dobrze ponad 5000 absolwentów, którym udało się odnieść sukces w artystycznych zawodach w Polsce i za granicą.

Poniżej znajdziesz opisy kierunków na jakich kształcimy w trybie dziennym i zaocznym.

Zapraszamy!

NASZE KIERUNKI