O NAS

Policealne Studium Animatorów Kultury „SKiBA” we Wrocławiu to humanistyczno-artystyczna, dwuletnia, policealna szkoła zawodowa. Prowadzimy kształcenie w trybie stacjonarnym i zaocznym w unikalnych zawodach artystycznych.

Absolwent SKiBY, po obronie pracy dyplomowej, uzyskuje państwowy dyplom ukończenia szkoły artystycznej oraz tytuł zawodowy (PRK-V – kwalifikacja pełna na poziomie piątym Polskiej Ramy Kwalifikacji i europejskich ram kwalifikacji).

Na bazie tradycji stawiamy na nowoczesność i odważnie patrzymy w przyszłość.

Realizujemy autorski program kształcenia bazując na podstawie programowej MKiDN. Nasza kadra to wykładowcy ze specjalistycznym wykształceniem kierunkowym, a także twórcy i artyści, któzy na codzień zawodowo realizują swoje projekty w przestrzeniach artystycznych, filmowych, fotograficznych, terapeutycznych, bibliotekarskich oraz tanecznych.

Jeśli jesteś artystyczną duszą, lubisz pracować z ludźmi i chcesz się rozwijać – SKiBA jest idealną szkołą dla Ciebie! Nie będziesz się u Nas nudzić, bo stawiamy przede wszystkim na działanie.

Poznało nas już dobrze ponad 5000 absolwentów, którym udało się odnieść sukces w artystycznych zawodach w Polsce i za granicą.

Poniżej znajdziesz opisy kierunków na jakich kształcimy w trybie dziennym i zaocznym.

Zapraszamy!

NASZE KIERUNKI