71 322 20 68, 71 322 76 82 skiba@skiba.edu.pl

GODZINY KONSULTACJI

Poniżej znajdują się dni tygodnia wraz z godzinami konsultacji dyrekcji oraz poszczególnych nauczycieli.

Ponadto w trakcie zjazdów wydziału zaocznego, wykładowcy prowadzący zajęcia zgodnie z rozkładem danego weekendu, udzielają konsultacji podczas przerw.

Nauczyciele oznaczeni symbolem „*” prowadzą konsultacje w ponizszych terminach:

PONIEDZIAŁKI: 26.09., 10.10., 24.10., 07.11., 21.11., 05.12., 19.12., 02.01., 16.01.

WTORKI: 27.09., 11.10., 25.10., 08.11., 22.11., 06.12., 20.12., 03.01., 17.01.

ŚRODY: 28.09., 12.10., 26.10., 09.11., 23.11., 07.12., 21.12., 04.01., 18.01.

CZWARTKI: 29.09., 20.10., 03.11., 17.11., 01.12., 15.12., 05.01., 19.01.

PIĄTKI: 30.09., 21.10., 04.11., 18.11., 02.12., 16.12., 13.01., 27.01.

dr Michał Kott

 

WTOREK godz. 11:00 – 12:00
CZWARTEK godz. 10:00 – 11:00

mgr Dorota Szczęśniak

 

PONIEDZIAŁEK godz. 10:00 – 11:00
ŚRODA godz. 13:00 – 14:00
mgr Małgorzata Adamczyk-Młodzianowska*
WTOREK 13:35 – 14:35 (P.N.)
mgr Damian Białecki
PIĄTEK 09:00 – 10:00 (s.11)
dr Magdalena Chacko
WTOREK 09:50 – 10:50 (s.31)
Jiri Gatnar*
ŚRODA 08:05 – 09:05 (s.31)

mgr Grzegorz Grecas*
WTOREK 11:50 – 12:50 (s.12)
mgr Agata Grzych*
PONIEDZIAŁEK 15:20 – 16:20 (PF)
mgr Beata Jasiak*
PONIEDZIAŁEK 13:00 – 14:00

DBP Rynek 58

Michał Kacprzak*
ŚRODA 11:35 – 12:35 (s.32)

mgr Ewa Kramarczyk
ŚRODA 09:00 – 10:00 (P.N.)
mgr Sandra Kromer-Gorzelewska*
PONIEDZIAŁEK 16:15 – 17:15 (SW)
mgr Adam Kruk*
CZWARTEK 13:35 – 14:35 (P.N.)
mgr Dominika Kur*
PIĄTEK 11:35 – 12:35 (s.21)
dr Radosław Łazarz
CZWARTEK 13:35 – 14:35 (s.12)
dr Agnieszka Łobocka
PIĄTEK 10:00 – 10:45 (B.)
mgr Natalia Ługiewicz
CZWARTEK 12:45 – 13:45 (S.W.)
dr Dagmara Łupicka-Szczęśnik*
ŚRODA 11:35 – 12:35 (s.12)
mgr Magdalena Maros*
ŚRODA 09:50 – 10:50 (s.24)
mgr Kamil Mastalerz
WTOREK 10:45 – 11:45 (s.21)
dr Łukasz Michoń
CZWARTEK 09:00 – 10:00 (P.N.)
mgr Anna Morawiecka*
PIĄTEK 14:30 – 15:30 (s.24)
dr Maria Morawiecka*
PONIEDZIAŁEK 14:30 – 15:30 (s.31)
mgr Elżbieta Pietralczyk
CZWARTEK 12:45 – 13:45 (PN)
dr Michał Pietrzak*
PONIEDZIAŁEK 15:20 – 16:20 (s.35)
mgr Krystyna Piwowarczyk*
ŚRODA 09:50 – 10:50 (s.36)
mgr Przemysław Polakowski*
CZWARTEK 12:45 – 13:45 (s.1)
mgr Anna Porzyc*
ŚRODA 11:30 – 12:30 (PN)
dr hab. Edyta Rudolf*
WTOREK 08:15 – 09:15 (P.N.)
mgr Michał Sember*
WTOREK 09:50 – 10:50 (s.35)
dr Małgorzata Siemież*
PIĄTEK 11:30 – 12:30 (s.2)
Bartłomiej Szkop*
ŚRODA 11:00 – 12:00 (PN)
mgr Aleksandra Szymańska*
WTOREK 12:45 – 13:45 (s.1)
Katarzyna Szymczyk
WTOREK 09:50 – 10:50 (B.)
mgr Marcin Wiktorski*
WTOREK 15:20 – 16:20 (P.F.)
mgr Magdalena Zambrzycka*
CZWARTEK 09:50 – 10:50 (s.32)
mgr Martyna Zaradkiewicz*
CZWARTEK 11:35 – 12:35 (s.24)
Facebook
YouTube
Instagram