71 322 20 68, 71 322 76 82 skiba@skiba.edu.pl

GODZINY KONSULTACJI

Poniżej znajdują się dni tygodnia wraz z godzinami konsultacji dyrekcji oraz poszczególnych nauczycieli.

Ponadto w trakcie zjazdów wydziału zaocznego, wykładowcy prowadzący zajęcia zgodnie z rozkładem danego weekendu, udzielają konsultacji podczas przerw.

dr Michał Kott

 

WTOREK godz. 10:00 – 11:00
CZWARTEK godz. 10:00 – 11:00

mgr Dorota Szczęśniak

 

PONIEDZIAŁEK godz. 10:00 – 11:00
ŚRODA godz. 10:00 – 11:00
mgr Małgorzata Adamczyk-Młodzianowska
PIĄTEK 12:50 – 13:35 (P.N.)
mgr Laura Adel
PIĄTEK 14:30 – 15:20 (s.33)
Paulina Anacka
PIĄTEK 09:05 – 09:50 (s.33)
mgr Katarzyna Baraniecka
WTOREK 12:50 – 13:35 (s.12)
mgr Damian Białecki
WTOREK 12:00 – 12:45 (s.11)
CZWARTEK 11:15 – 12:00 (s.11)
dr Monika Braun
—– –:– – –:–
dr Magdalena Chacko
PONIEDZIAŁEK 16:20 – 17:05 (s.35)
ŚRODA 10:50 – 11:35 (s.36)
mgr Kiriakos Chatzipentidis
CZWARTEK 10:00 – 10:45 (s.35)

mgr Beata Jasiak
PONIEDZIAŁEK 13:00 – 14:00

DBP Rynek 58

mgr Ewa Kramarczyk
PONIEDZIAŁEK 12:50 – 13:35 (s.2)
WTOREK 12:00 – 12:45 (Biblioteka)
mgr Paula Krawczyk-Ivanov
PONIEDZIAŁEK 13:45 – 14:30 (s.1)
mgr Sandra Kromer-Gorzelewska
PONIEDZIAŁEK 18:05 – 18:50 (SW)
mgr Dominika Kur
WTOREK 10:50 – 11:35 (s.21)
dr Radosław Łazarz
ŚRODA 12:50 – 14:30 (s.12)
dr Agnieszka Łobocka
PIĄTEK 10:00 – 10:45 (Biblioteka)
mgr Natalia Ługiewicz
CZWARTEK 10:50 – 11:45 (S.W.)
dr Dagmara Łupicka-Szczęśnik
WTOREK 13:45 – 14:30 (s.36)
mgr Kamil Mastalerz
PONIEDZIAŁEK 12:00 – 12:45 (s.11)
mgr Magdalena Maros
WTOREK 14:35 – 15:20 (s.24)
dr Łukasz Michoń
WTOREK 12:50 – 14:30 (s.12)
mgr Anna Morawiecka
PIĄTEK 11:30 – 12:15 (s.24)
mgr Krystyna Piwowarczyk
CZWARTEK 14:35 – 15:20 (s.2)
mgr Elżbieta Pietralczyk
PONIEDZIAŁEK 12:50 – 13:35
ŚRODA 12:50 – 13:35
mgr Michał Pietrzak
PONIEDZIAŁEK 12:50 – 13:35 (s.32/PF)
mgr Przemysław Polakowski
CZWARTEK 13:45 – 14:30 (s.21)
dr Anna Rej
ŚRODA 13:45 – 14:30 (s.34)

dr Małgorzata Siemież
PIĄTEK 12:00 – 12:45 (s.2)
mgr Aleksandra Szymańska
WTOREK 16:20 – 17:05 (Zesp. WOK. s.1/S.W.)
mgr Magdalena Zambrzycka
WTOREK 12:00 – 12:45 (s.33)
mgr Martyna Zaradkiewicz
WTOREK 12:00 – 12:45 (P.N.)
PIĄTEK 12:00 – 12:45 (P.N.)
mgr Iga Załęczna
ŚRODA 09:05 – 09:50 (Z.L.)
CZWARTEK 12:00 – 12:45 (Z.L.)
mgr Alicja Zaremba
WTOREK 12:50 – 13:35 (s.35)
Facebook
YouTube
Instagram