71 322 20 68, 71 322 76 82 skiba@skiba.edu.pl

V OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA NOWOCZESNEGO I WSPÓŁCZESNEGO

 

PLIK PDF DO POBRANIA

SKIBA DANCE 2019

18.05.2019

 

PROWADZĄCY:  Donata Jach, Karola Pawlak, Mikołaj Brzóska

 

PROGRAM TURNIEJU

  1. 11.00–11.30 Próba parkietu

  2. 12.00 – Rozpoczęcie Turnieju Tańca Nowoczesnego i Współczesnego SKIBA DANCE 2019

  1. Prezentacje ZESPOŁÓW TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO, kategoria wiekowa: 15–30 lat 

DUETY

  • Stowarzyszenie Mikrofonia, Wrocław, tytuł prezentacji „Mercy”. Choreografia Marcin Nowotny, (2 os.) (czas 2 min). Garderoba: SW – szatnia.
  • SKiBA Wrocław I Taniec , tytuł prezentacji „Lost”. Choreografia Dominika Kur, (2 os.) (czas 2 min). Garderoba: Zielona Latarnia.
  • AST, Rok III grupa B2 Tango – Wrocław, tytuł prezentacji „Tango International/Argentino”. Choreografia Zbigniew Karbowski, (2 os.) (czas 2min). Garderoba: 21

 

  1. Prezentacje ZESPOŁÓW TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO, kategoria wiekowa: 15–30 lat

MINI FORMACJE

  • AST, Rok III grupa B2 Contemporary – Wrocław, tytuł prezentacji „Taniec współczesny”. Choreografia Zbigniew Karbowski, (6 os.) (czas 2min). Garderoba: 21.
  • Zespół STUDNIA, Policealne Studium Animatorów Kultury w Kaliszu, tytuł prezentacji „Mikroklimat”. Choreografia Anna Wytych-Wierzgacz, (4 os.) (czas 6 min). Garderoba: 1.
  • Zespół INTEGRO, MDK Wrocław, tytuł prezentacji „w kierunku…”. Choreografia Karolina Bodziony-Mikłaszewicz, (5 os) (czas 3 min). Garderoba: 1.

 

  1. Prezentacje ZESPOŁÓW TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO, kategoria wiekowa: 15–30 lat

FORMACJE

  • AST – Wrocław, formacja Rok III grupa A2 Contemporary, tytuł prezentacji „Taniec współczesny”. Choreografia Zbigniew Karbowski, (8 os.) (czas 2min). Garderoba: 21.
  • Zespół Taneczny 3D-7 – Wrocław, formacja 3Dance, tytuł prezentacji „Taniec współczesny”. Choreografia Zbigniew Karbowski, (19 os.) (czas 3,12). Garderoba: 21.

 

  1. INNE FORMY TAŃCA, kategoria wiekowa 15–30 lat

DUETY

  • Zespół Taneczny ZGRAJA, tytuł prezentacji „modern”. Choreografia Aleksandra Gładysiewicz i  Katarzyna Żebrowska, (2 os) (czas 1.30). Garderoba: 11.
  • MDK Wrocław-Krzyki, duet z zespołu „Twister”, tytuł prezentacji „Someone to stay”. Choreografia Monika Kamska, (2 os) (czas 1.50). Garderoba: 1.

 

  1. INNE FORMY TAŃCA, kategoria wiekowa 15–30 lat

MINI FORMACJE

  • AST Rok III grupa B2 TangoWrocław, tytuł prezentacji „Taniec Towarzyski: Tango International/Argentino”. Choreografia Zbigniew Karbowski, (7 os.) (czas 2 min). Garderoba: 21.
  • Stowarzyszenie „take tam…”, mini formacja „POT@ŃCZONE”, tytuł prezentacji „Inne myślenie”. Choreografia Małgorzata Tomczyk, (5 os.) (czas 4 min). Garderoba: 11.
  • AST Wrocław Rok II grupa B2 Jive, tytuł prezentacji „Taniec Towarzyski: „Jive”. Choreografia Zbigniew Karbowski, (6 os) czas (2 min). Garderoba: 21.
  • AST Wrocław Rok II grupa A2 Locking, tytuł prezentacji „WOMEN”. Choreografia Zbigniew Karbowski, (7 os) czas (2 min). Garderoba: 21.

 

  1. INNE FORMY TAŃCA, kategoria wiekowa 15–30 lat

FORMACJE

  • AST Wrocław Rok I grupa A2 Cha-Cha, tytuł prezentacji Taniec towarzyski: Cha-Cha. Choreografia Zbigniew Karbowski, (8 os.) (czas 2 min). Garderoba: 21.
  • No Limits – Wrocław, tytuł prezentacji „Rock & Roll”. Choreografia Aneta Berezowska, (8 os) (czas 3 min). Garderoba: 38.
  • AST – Wrocław, formacja Rok I Grupa B2 Cha-Cha, tytuł prezentacji „Taniec Towarzyski: Cha Cha”. Choreografia Zbigniew Karbowski, (8 os.) (czas 2min). Garderoba: 21.
  • Zespół Taneczny ZGRAJA, tytuł prezentacji „modern”. Choreografia Aleksandra Gładysiewicz i  Katarzyna Żebrowska, (11 os.) (czas 3.10 min). Garderoba: 11.
  • AST – Wrocław, formacja Rok III Grupa A2 Tango, tytuł prezentacji „Tango International/Argentino”. Choreografia Zbigniew Karbowski, (9 os.) (czas 2min). Garderoba:  21.
  • MDK Wrocław – Krzyki, formacja Twister Black, tytuł prezentacji „Milion eyes”. Choreografia Monika Kamska, (10 os) (czas 3,5 min). Garderoba: 1.
  • AST – Wrocław, formacja Rok II Grupa A2, tytuł prezentacji „Pasodoble”. Choreografia Zbigniew Karbowski,  (8 os.) (czas 2min). Garderoba: 21.
  • No Limits – Wrocław, tytuł prezentacji „Zaburzona percepcja”. Choreografia Aneta Berezowska, (10 os) (czas 3.15 min). Garderoba: 38.
  • AST Wrocław Rok II grupa A2 Locking, tytuł prezentacji „WOMEN”. Choreografia Zbigniew Karbowski, (10 os) czas (2 min). Garderoba: 21.

  

  1. STREET DANCE , kategoria wiekowa 15–30 lat

DUETY

  • MDK Wrocław – Krzyki, Duet z zespołu „Twister”, tytuł prezentacji „Kiedy wszyscy zaśniemy”. Choreografia Monika Kamska, (2 os.) (czas 1.5 min). Garderoba: s. 1.
  • Zespół Taneczny 3 Dance – Wrocław, Duet 3D-7, tytuł prezentacji „Hip-Hop”. Choreografia Zbigniew Karbowski, (2 os.) (czas 1 min). Garderoba: 21.

 

  1. STREET DANCE , kategoria wiekowa 15–30 lat

MINI FORMACJE

  • SIERASZEWSKI DANCE STUDIO, Grupa SDS Crew. Choreografia Piotr Sieraszewski, (7 os.) (czas 2 min). Garderoba: s. 12.
  • Club Tańca Łukasz i Edyta Wajer, Grupa Black Milk Crew, tytuł prezentacji „Dragon”. Choreografia Łukasz i Edyta Wajer, (7 os.) (czas 2.30 min). Garderoba: 12.
  • Zespół Taneczny 3 Dance – Wrocław, Grupa 3D-7, tytuł prezentacji „Hip-Hop”. Choreografia Zbigniew Karbowski, (7 os.) (czas 2 min). Garderoba: 21.
  • Szkoła Tańca Inspiracja, tytuł prezentacji „Show yourself”. Choreografia Dominika Kur, (7 os) (czas 2 min). Garderoba: Zielona Latarnia.
  • Zespół Taneczny 3 Dance, Grupa 3D-MamaDad, tytuł prezentacji „Hip-Hop”. Choreografia Zbigniew Karbowski, (6 os.) (czas 2 min). Garderoba: s. 21

   

STREET DANCE , kategoria wiekowa 15–30 lat

FORMACJE

  • AST – Wrocław Rok I Grupa A2 Hip-Hop. Tytuł prezentacji „Street Dance: Stomping/Oldschool”. Choreografia Zbigniew Karbowski, (10 os.) (czas 2.32 min). Garderoba: s. 21.
  • Zespół Taneczny ZGRAJA. Tytuł prezentacji „Hip-Hop” Choreografia Aleksandra Gładysiewicz i  Katarzyna Żebrowska, (11 os.) (czas 3.20 min). Garderoba: 11.
  • AST – Wrocław Rok I Grupa B2 Hip-Hop. Tytuł prezentacji „Street Dance: Oldschool/Stomping” Choreografia Zbigniew Karbowski, (8 os.) (czas 2.36 min.). Garderoba: 21.
  • SIERASZEWSKI DANCE STUDIO Grupa Choreografia Piotr Sieraszewski, (14 os.) (czas 2.30 min). Garderoba: s. 12.
  • AST – Wrocław Rok II Grupa A2 Locking. Tytuł prezentacji „Street Dance: Funky/Locking”. Choreografia Zbigniew Karbowski, (10 os.) (czas 2 min). Garderoba: 21.
  • Zespół Taneczny 3 Dance Wrocław, Grupa 3D-7, tytuł prezentacji „Hip-Hop”. Choreografia Zbigniew Karbowski, (20 os.) (czas 36 min).  Garderoba: s. 21.
  • AST – Wrocław Rok II Grupa B2 Locking. Tytuł prezentacji „Street Dance: Funky/Locking”. Choreografia Zbigniew Karbowski, (9 os.) (czas 2 min). Garderoba: 21.
  • Szkoła Tańca Inspiracja, tytuł prezentacji „Bring em out”. Choreografia Dominika Kur, (8-10 os) (czas 3 min). Garderoba: Zielona Latarnia.

11.

Prezentacje grup w kategorii wiekowej POW 30 LAT.

  • Grupa eM, tytuł prezentacji „Feel so right”. Choreografia Marcin Nowotny, (4 os.) (czas 3 min).  Garderoba: s. 11.
  • Zespół Taneczny Dead ora live, tytuł prezentacji „Dead ora live”. Choreografia Agnieszka Śliwka, (4 os.) (czas 2,30 min). Garderoba 11.
  • FABRYKA TAŃCA RÓŻAŃSCY TOMASZ RÓŻAŃSKI – SUPER SQUAD. Choreografia Tomasz Różański, (17 OS.) (czas 2.40 min). Garderoba: Zielona Latarnia.
  • Szkoła Tańca DANCE FLOW, Formacja FLOW GIRLS, tytuł prezentacji „Burleska”. Choreografia Klara Kupińska, (10 os.) (czas 3.55 min). Garderoba: 1.
  • Zespół Taneczny 3 Dance, Grupa 3D-MamaDad, tytuł prezentacji „Hip-Hop”. Choreografia Zbigniew Karbowski, (20 os.) (czas 3.36 min). Garderoba: s. 21.
  • FABRYKA TAŃCA RÓŻAŃSCY TOMASZ RÓŻAŃSKI – MEGA SQUAD, Choreografia Tomasz Różański, (13 os.) (czas 2.40 min). Garderoba: Zielona Latarnia.

 

  1. Pokaz „Belly Dance” w wykonaniu Marty Bętkowskiej

  1. Pokaz w wykonaniu grupy „Dzieciaki z FamilyFit” prowadzonej przez Agatę Rawicką

  1. Ogłoszenie wyników, rozdanie pucharów i dyplomów

  1. Zakończenie Turnieju SKIBA DANCE 2019

Facebook
YouTube
Instagram