71 322 20 68, 71 322 76 82 skiba@skiba.edu.pl

Pamiętasz ten dziwaczny jaskrawo cytrynowy sweter w tańczące wisienki od babci Jadzi? A tę płytę finlandziego folk-melodic-pirate-nu-metalu, którą spontanicznie kupiłeś na Świebodzkim? Być może dla ciebie te przedmioty nie mają już dużej wartości, ale uwierz, że są ludzie na tym świecie dla których są one nie lada gratką.

Pchli targ, to właśnie miejsce w którym możesz pozbyć się niepotrzebnych tobie rzeczy i dostać za nie parę groszy lub znaleźć dla siebie coś pięknego i niezwykłego. To miejsce gdzie spotykamy się po sąsiedzku, by wymienić się zalegającymi nam w szafie ciuchami (i nie tylko!) i dać im nowe życie.

Zasady są proste: zgłoś się jeśli chcesz otworzyć bezpłatne stoisko i przyjdź 08.06.2019 na podwórko Skiby przy ul. Niemcewicza 2 i wystaw swoje dobra (ceny i zasady wymiany ustalasz Ty ;)) lub przyjdź i poszukaj wśród stoisk czegoś dla siebie. Start godzina 10:00

Dla odwiedzających przewidziany mały poczęstunek i dodatkowe atrakcje!
Zapraszamy każdego! Przyjdź z dziećmi, sąsiadką, wujkiem, psem lub tchórzofretką (chodź tę przyprowadź proszę na smyczy, gdyż wiemy jak niesforne to zwierzaki) i nie zapomnij powiedzieć o akcji swoim bliskim. Im nas więcej tym weselej ;)) Do zobaczenia w Skibie!

Podziel się:
Facebook
YouTube
Instagram