71 322 20 68, 71 322 76 82 skiba@skiba.edu.pl

Organizatorzy: Policealne Studium Animatorów Kultury „SKIBA” we Wrocławiu

4.12 o 14:30 – 18.12 o 14:30

Święta to taki okres gdzie ludzie otwierają swoje serca i zbierają się razem na ten krótki czas, by wspólnie cieszyć się swoją obecnością.

Korzystając z tego niesamowitego okresu wpadliśmy na pomysł, żeby zorganizować zbiórkę żywności dla tych, którym to wsparcie jest szczególnie cennym – mowa tutaj o rodzinach z Domu pomocy dla ofiar przemocy w rodzinie prowadzonym przez stowarzyszenie „Akson” we Wrocławiu.
Od władz ośrodka dowiedzieliśmy się, że nie potrzebują oni ani ubrań, ani zabawek dla dzieci, z chemią i środkami czystości jest też w porządku. Żywność to najbardziej potrzebna rzecz, a więc na tym się skupimy.

Zbiórka będzie odbywać się w Policealne Studium Animatorów Kultury „SKIBA” we Wrocławiu na ulicy Niemcewicza 2 na Nadodrzu. Na parterze, koło portierni będzie stał karton w którym przez najbliższe dwa tygodnie możecie zostawić suchą żywność, najlepiej taką która wytrzyma dłużej i nie potrzebuje lodówki.

Przy okazji chcielibyśmy napomnieć, że aktualnie odbywa się zbiórka w NASzA – Przestrzeń Kosmiczna na prezenty dla pacjentów oddziału szpitala psychiatrycznego na ulicy Kraszewskiego, więcej info tutaj -> https://www.facebook.com/events/2084715055175928/ <-

Miłość ma te magiczną właściwość, że gdy się nią dzielimy otrzymujemy jej więcej ♥

Podziel się:
Facebook
YouTube
Instagram