SKiBA S3W STUDIUM3WIEKU II rok działalności
STUDIUM3WIEKU II rok działalności
Zmień rozmiar czcionki:

Przy Państwowym Pomaturalnym Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy SKiBA we Wrocławiu powstało 13 listopada 2013 r. prowadzone przez Wrocławskie Koło Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego STUDIUM 3 WIEKU.

Projekt skierowany jest do osób dorosłych mieszkających przede wszystkim na Nadodrzu z rozszerzeniem na całe miasto.

Kierownikiem S3W została pomysłodawczyni tego przedsięwzięcia Joanna Śliwińska, nauczycielka Studium i członkini PTB.

Spotykamy się przede wszystkim w środy od godziny 15.45 w gościnnych salach SKiBA, ul. U. Niemcewicza 2, na bardzo ciekawych i różnorodnych tematycznie zajęciach prowadzonych przez znakomitych specjalistów. Dodatkowo, w mniejszych grupach możemy uczestniczyć w Dyskusyjnym Klubie Książki, warsztatach haftu krzyżykowego i szydełkowania. Dyskusyjnego Klubu Książki. W wielu spotkaniach biorą udział młodzi słuchacze SKiBA i…obie grupy wiekowe dodają sobie wigoru i witalności. W planach są jeszcze inne zajęcia, o których informacje będziemy sukcesywnie zamieszczać na naszej tablicy w budynku Studium SKiBA.

Zawsze towarzyszy nam znakomita, rodzinna atmosfera i różne pychotki przygotowywane przez prowadzących S3W.

Osoby zaangażowane w powstanie i rozwój STUDIUM3WIEKU działają społecznie, nie pobierają żadnego wynagrodzenia finansowego.

SPOTKANIE INAUGURUJĄCE ROK AKADEMICKI 01.X.2014r. 15.45

Szczegółowy harmonogram zajęć na drugi rok działalności, dostępny jest na stronach ; http://www.skiba.edu.pl, http://www.biblioterapiatow.pl oraz na naszej tablicy.

Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy we Wrocławiu

50-238 Wrocław, ul. Niemcewicza 2
telefony: (71) 322 76 82, (71) 322 20 68, telefax: (71) 792 50 01
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , http://www.skiba.edu.pl