mgr Jolanta Wesołowska-Michalak

Od 1 września 2012 r. do 31 sierpnia 2014 r. pełniła funkcję KIEROWNIKA WYDZIAŁU ANIMATORÓW KULTURY.

Nauczyciel dyplomowany

Prowadzone zajęcia: Podstawy Wiedzy o Muzyce, Warsztat artystyczny.

Najważniejsze projekty:

1. Musica Humana, performance muzyczny, Wrocław 2009;
  2. Impromtu – Chopin, Wrocław (SKiBA) 2010;
  3. Tema@ variacioni con peccato.pl, 50-lecie Studium 2010;
  4. Suita na 4 glosy, tancerkę i dźwięki przypadkowe, Wrocław 2010;
  5. Dwa oblicza Muzyki, Wrocław 2011.
  6. Poza czasem- Hommage a Bruno Schulz, CK i EŻ w Synagodze pod Białym Bocianem w ramach Dni Wzajemnego Szacunku, Wrocław 2012.
  7. Reminiscencje z Poza czasem, Wrocław 2012.
  8. No Właśnie Co na podstawie tekstów S. Becketta. Muzyka i współpraca reżyserska. Monodram w wykonaniu K. Krotowskiej pokazywany na Mono sytuacje, Instytut Grotowskiego 2013
  9. Realizacja, reżyseria i kompozycja muzyki do spektaklu „ 3xW" na podstawie „ Kosmosu" Witolda Gombrowicza. Spektakl pokazany na Pikniku Gombrowicza 2014 w Ostrowcu Świetokrzyskim.
  10. W 2015 roku realizuje „ spektakl „ Zabawy przyjemne i pożyteczne ciąg dalszy....." inspirowany twórczością T. Różewicza i fotografiami J. Stankiewicza. Spektakl pokazywany na VII ogólnopolskim zjeżdzie studentów Muzykologii, który odbył się we Wrocławiu w dniach 11-14.05.2015 r. Spektakl prezentowany był równiez w ramach obchodów  Jubileuszu 55-lecia Studium w dniu 23 października.

Muzyka jako forma twórczego porozumienia, Dźwięk intuitywny, Rytmika kreatywna, Głos w procesie komunikacji, Emisja głosu, Kompozycja i reżyseria projektów interdyscyplinarnych.

Nagrody

W 2010 roku otrzymuje Nagrodę Indywidualną II stopnia, za szczególny rozwój edukacji artystycznej w Polsce, przyznaną przez Centrum Edukacji Artystycznej.

W 2015 roku w uznaniu twórczych dokonań otrzymuje Nagrodę Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Kontakt:

kontakt: 71 322 20 68