mgr Anatolij Ivanov

Nauczyciel stażysta

Rytmika z umuzykalnieniem

Najważniejsze projekty:

Ukończył studia wyższe na Międzynarodowym Uniwersytecie Słowiańskim w Kijowie (Wydział Choreografii.) Zdobył kwalifikacje baletmistrza – choreografa, (choreografii klasycznej, wykładowcy przedmiotów specjalistycznych).Ukończył Wyższą Uczelnię Sztuki Choreograficznej: Kijowska Municypalna Akademia Tańca im. Serga Lifar'a, specjalizacja „Choreografia", uzyskując kwalifikacje artysty baletu i wykładowcy dyscyplin choreograficznych. Współpracuje z teatrem NN Movement Theatre pod patronatem Instytutu J. Grotowskiego. Realizacja projektów ruchowo - teatralnych. Stworzenie choreografii i udział w spektaklach opartych na ruchu, emocji i wyrazie. (m.in "Sen" listopad 2011, "Red Code"- w trakcie realizacji). Twórca pierwszych w Polsce amatorskich „Spotkań Baletowych dla Miłośników Baletu" realizowanych w Akademii Ruchu we Wrocławiu. Prowadzi różne ogólnopolskich warsztaty taneczne, kameralne spektakle baletowe. Brał udział w licznych spektaklach i widowiskach baletowych w Polsce i za granicą, m.in. w Belgii, Holandii i Niemczech, oraz w Operze Wrocławskiej na stanowisku solisty baletu.

Najważniejsze projekty w trakcie realizacji:

Spektakle teatralno-baletowe w ramach Teatru NN Movementtheatre . Twórca i założyciel Wrocławskiego Teatru Baletu. Realizowanie spektakli teatralno – baletowych, z wykorzystaniem techniki „contemporary".

Tworzenie, układanie choreografii, współpraca z grupami filmowymi - tworzenie choreografii i kreacji do videoklipów muzycznych, projektowanie graficzne, montaż filmowy, kompozycja muzyki