mgr PaulaKrawczyk-Ivanov

Nauczyciel kontraktowy

podstawy tańca klasycznego

Najważniejsze projekty:

Uzyskała dyplom artysty baletu w Warszawie. Kształciła się również w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Łodzi. Od 1999 roku wykonuje zawód artysty baletu w Operze Wrocławskiej. Brała udział w licznych spektaklach i widowiskach baletowych w Polsce i za granicą. Współpracuje z teatrem NN Movement Theatre pod patronatem Instytutu J. Grotowskiego. Brała udział w realizacji i wystąpiła w spektaklu „Sen". Brała udział w międzynarodowym spektaklu aktorsko-pantomimicznym "Dziady" wystawianym przez Teatr Pantomimy Wrocławskiej. Jest współtwórcą pierwszych w Polsce amatorskich „Spotkań Baletowych dla Miłośników Baletu" realizowanych w Akademii Ruchu we Wrocławiu. Uzyskała dyplom magistra dziennikarstwa na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła na Uniwersytecie Wrocławskim studia podyplomowe w zakresie logopedii.

Najważniejsze projekty w trakcie realizacji:

Studia Doktoranckie, Wydział Filologiczny, Public Relations i Corporate Identity, Uniwersytet Wrocławski. Realizacja spektakli teatralno-baletowych w ramach Teatru NN Movementtheatre i Wrocławskiego Teatru Baletu.

Taniec klasyczny, komunikacja niewerbalna na scenie widowiskowej, komunikacja międzykulturowa i niewerbalna, język ciała autoprezentacją artysty