mgr Łukasz Misiek

nauczyciel kontraktowy

Psychologiczne i pedagogiczne podstawy animacji społeczno-kulturalnej, warsztat animacyjny poświęcony grom planszowym i komputerowym.

Najważniejsze projekty:

Zajęcia terapeutyczne z dziećmi w wieku szkolnym (7-9 lat) w ramach świetlicy terapeutycznej "Curatus" 2008-2010.

Praca terapeutyczna z podopiecznymi Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia

Sióstr Franciszkanek we Wrocławiu 2008-2009

Współtwórca Stowarzyszenia Psychologii Praktycznej "Empiria".

Prowadzenie w ramach stowarzyszenia zajęć psychologiczno-sportowych z dziećmi w wieku szkolnym (7-9 lat) na terenie zespołu szkolno-przedszkolnego nr. 15 przy ul. Stanisławowskiej we Wrocławiu.

Realizowane projekty:

Prowadzenie w ramach stowarzyszenia "Empiria" zajęć psychologiczno-sportowych z dziećmi w wieku szkolnym (7-9 lat) na terenie zespołu szkolno-przedszkolnego nr. 15 przy ulicy Stanisławowskiej we Wrocławiu wrzesień 2012 - czerwiec 2013.

Gry planszowe i komputerowe i ich znaczenie dla rozwoju dzieci i młodzieży, fan Manchesteru United i ligi angielskiej, sport, pisanie scenariuszy fabularnych oraz recenzji gier komputerowych

dla miesięczników branżowych, filmy Davida Finchera, muzyka Mozarta.

Udział w gremiach:

Członek Stowarzyszenia Psychologii Praktycznej "Empiria".