71 322 20 68, 71 322 76 82 skiba@skiba.edu.pl
Poszukujemy osób na stanowisko
tancerz – choreograf i animator tańca
Miejsce pracy: Wrocław i okolice
OPIS STANOWISKA:
Kogo szukamy? Zawsze uśmiechniętych, pełnych energii i sympatycznych osób z pomysłem na siebie, przebojowych i zmotywowanych do spełniania swoich marzeń i planów zawodowych.
Instruktor Tańca, Choreograf, Animator Tańca. Najważniejszy dla nas jest uśmiech i dobra energia. W zależności od Twoich predyspozycji czasowych i umiejętności będziemy organizować zajęcia dla dzieci i młodzieży lub występy i przedstawienia taneczne.

WYMAGANIA:

Przesłanie swojego CV i portfolio na adres: robert.baran@flashdance.pl
Dyspozycyjność w okresie od września do czerwca w godzinach ustalonych indywidualnie z kandydatem
Prawo jazdy i własny pojazd mile widziany
Poczucie humoru
Entuzjazm i kreatywność
Zdolności organizacyjne
Doświadczenie w pracy z dziećmi
Obsługa programu do zarządzania zajęciami

OFERUJEMY:

Wynagrodzenie min. 60 PLN brutto za godzinę
Zwrot kosztów dojazdu poza teren Wrocławia
Umowę zlecenie o dzieło
System premiowania
Ubezpieczenie
Wsparcie prawne i księgowe przy prowadzeniu własnych grup
Wykonanie zdjęć i filmów do portfolio