71 322 20 68, 71 322 76 82 skiba@skiba.edu.pl

ANIMATOR TAŃCA

Życie to taniec, a ruch to emocje. Pod okiem najlepszych nauczycieli poznasz techniki tańca nowoczesnego i klasycznego, tajniki choreografii i budowania spektaklu tanecznego. Naucz się u nas jak to robić!

ANIMATOR DZIAŁAŃ TEATRALNYCH

Kochasz scenę i teatr? Chcesz poznać rożne techniki, dzięki którym stworzysz spektakl, dowiesz się jak pracować z grupą, jak połączyć ruch, słowo i muzykę? Jesteś idealnym kandydatem na Animatora działań teatralnych.

ANIMATOR DZIAŁAŃ PANTOMIMICZNYCH

Ciało potrafi pokazać więcej niż słowa, gestem wyrazić emocje. Milczenie to nie brak słów - to ich uzupełnienie. Chcesz nauczyć się korzystać z tego w pracy z ludźmi? Przyjdź do nas - bez trudu stworzysz spektakl artystyczny animując innych do działania.

ANIMATOR DZIAŁAŃ FILMOWYCH

Film-tylko opowieść? Może to Twoja historia? A może kogoś, z kim przemierzasz kadry filmowe? Animator działań filmowych wie, że tworząc film przekazuje swoją wizję świata. Zrób to i Ty w SKiBie!

ANIMATOR DZIAŁAŃ ARTETERAPEUTYCZNYCH

Jesteś otwarty na inność, masz cierpliwość, pomysły i ochotę do kreatywnej pracy z ludźmi, a dodatkowo chcesz poprzez sztukę działać na rzecz świadomości i integracji społecznej? Ta szkoła jest dla Ciebie!

ANIMATOR CZYTELNICTWA

Jeśli książki to dla Ciebie klucze do tajemnic codziennych, kochasz literaturę i znasz siłę słowa, jesteś częstym gościem targów książki, lub festiwali literackich- ten kierunek jest dla Ciebie.

DODATKOWE TERMINY REKRUTACJI

Nie zdążyliscie na pierwszą rekrutację? Nic straconego ! Macie jeszcze 3 szanse: 10.07.2020/ godz. 11:00 20.07.2020/ godz. 11:00 31.07.2020/ godz. 11:00 REKRUTACJA TRWA

PODARUJ WIERSZ | społeczna akcja Fundacji im. Zbigniewa Herberta

3.06.2019 r. Słuchaczki I i II roku zawodu animator czytelnictwa w Bibliotece Studium zainicjowały akcję Fundacji im. Zbigniewa Herberta Podaruj wiersz. Wszystkich słuchaczy, nauczycieli i pracowników Studium serdecznie zachęcamy do przyłączenia się....

DZICY 2 | Spektakl II roku specjalizacji teatralnej

DZICY vol. 2. Spektakl II roku specjalizacji teatralnej | reż. Anna Bogdanowicz 6.06, godz. 12.00 7.06, godz. 17.30 11.06, godz. 18.30 Obowiązuje rezerwacja miejsc: teatr2017skiba@gmail.com Muzyka: Ryszard Lubieniecki, Scenografia: Anna Morawiecka...

Facebook
YouTube
Instagram