V Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego i Współczesnego

Policealnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury „SKiBA” we Wrocławiu
50-238 Wrocław, ul. Niemcewicza 2

CEL TURNIEJU:

• popularyzacja różnych stylów i technik tanecznych,
  • konfrontacja umiejętności uczestników,
  • kształtowanie charakteru młodych ludzi poprzez wdrażanie w rywalizację fair play,
  • upowszechnianie atrakcyjnych form aktywności fizycznej wśród młodzieży,
  • integracja środowiska osób i grup zaangażowanych w rozwój talentów tanecznych.

KATEGORIE WIEKOWE:

od 15 – do 30 lat,

powyżej 30 lat,

– o przynależności do danej kategorii mini formacji i formacji decyduje wiek 80% składu zespołu.

KATEGORIE TANECZNE:

– duety (2 osoby),  mini formacje ( 3 – 7 osób), formacje (od 8 osób),

disco dance, street dance (hip hop, house, dancehall, locking, popping) show dance, taniec współczesny, inne formy tańca.

Jury

V edycji Turnieju Tańca Nowoczesnego i Współczesnego SKIBA DANCE 2019

Dominika Kur

Juror Turnieju Tańca SKIBA DANCE

Zawodowa tancerka, choreograf i założycielka wrocławskiej szkoły tańca New Quality. Dyplomowany pedagog tańca ( Wyższa Szkoła Umiejętności w Kielcach, kierunek Taniec) i animator kultury (Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy SKIBA we Wrocławiu, specjalizacja- taniec). Absolwentka Pedagogiki o specjalizacji poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna na Uniwersytecie Wrocławskim. Ma na swoim koncie przygotowanie wielu spektakli i show taneczno-muzycznych. Od 2006 roku pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi jako nauczycielka tańca. Aby ciągle podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności systematycznie bierze udział w wielu warsztatach taneczny ze znakomitymi instruktorami i pedagogami tańca w Polsce jak i za granicą.

Uwielbiam zarażać inne osoby swoją pasją do tańca.

Przemysław Polakowski

Juror Turnieju Tańca SKIBA DANCE

Pedagog, instruktor, choreograf, tancerz tańca towarzyskiego oraz street dancowego – głównie House, Locking, Vacking & Vogueing, Dancehall. Dyplomowany instruktor tańca, tańca sportowego, rytmiki, pływania i wielu dyscyplin sportu. Jego ostatnią pasją jest łączenie elementów w różnych stylach w choreografie teledyskowe Mtv. Wykładowca Policealnego Studium Animatorów Kultury SKiBA we Wrocławiu.

Zbigniew "Zibi" Karbowski

Juror Turnieju Tańca SKIBA DANCE

Wykładowca Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie Filia we Wrocławiu. Współzałożyciel Zespołu Tanecznego 3 Dance z Wrocławia. Sędzia Polskiego Związku Tańca Nowoczesnego.Posiadacz Klasy Mistrzowskiej Krajowej w Tańcu Towarzyskim. Finalista I Edycji You Can Dance. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Pedagog. Instruktor Tańca Sportowego specjalizujący się w technikach streetowych.

Podziel się: