Jesteśmy laureatem konkursu organizowanego przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji: EDUinspiracje, EDUinspirator, EDUinspiracje – Media.  Naszą szkołę reprezentowała Iga Załęczna, która 7 grudnia odebrała statuetkę w Reducie Banku Polskiego w Warszawie.

Projekt, który realizowała Iga Załęczna w 2016 zwyciężył w kategorii:

60-lecie istnienia Europejskiego Funduszu Społecznego, 5-lecie realizacji projektów ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i Wiedza Edukacja Rozwój.

• Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilności kadry kształcenia zawodowego

Tytuł projektu: Wsparcie rozwoju animatorów kultury jako podstawa wypracowywania nowych strategii i modeli pracy w zakresie kształcenia zawodowego o profilu artystycznym

Organizacja: Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury i Bibliotekarzy we Wrocławiu

Podziel się: